Kam v Evropě

Stránka pro ty, kteří milují cestování po Evropě

tipy, zkušenosti, cestopisy, články, fotogalerie, novinky -- vše ověřeno námi

Zimní lyžování s dopravou a skipassem - aneb když chcete plný servis

Česká republika je - pokud jde o sníh - v poslední době trochu nepředvídatelná. Zkuste Alpy, kde 1-2 metry sněhu nejsou výjimkou. A jestli chcete plný servis - dopravu, ubytování i skipass, můžete vyrazit třeba s Českým kormidlem, jedním z našich nových partnerů.

Úvodem...

Jste na stránkách Kam v Evropě. Jsou stále teprve ve výstavbě, ale už tu najdete první články, zejména o Spojeném království a Irsku, ale postupně přidáváme články i o dalších zemích. Nebudeme zveřejňovat velké množství článků, naopak chceme, aby všechny informace byly o to hodnotnější a obsahovaly hodně fotografií pro inspiraci. Všechno, co zde uvádíme, jsme navštívili buď my sami nebo naši blízcí přátelé, jejichž informacím můžeme důvěřovat. Chceme, aby informace, které najdete u nás, byly bez dalšího použitelné i pro vás. Jestliže u některého článku najdete doporučená ubytování, zpravidla jsme je vyzkoušeli a bydleli tam. Žádný článek není PR reklama na objednávku - cokoli zde propagujeme, činíme tak proto, že nám daná služba vyhovuje a používáme ji.

Co Vás čeká na Kam v Evropě v nejbližší době

Dokončujeme rozsáhlý dvoudílný článek Poprvé v Londýně, kde se dozvíte, jak to tam chodí s dopravou, ubytováním (kde ano a kde ne), tipy na atrakce při první návštěvě a další. Pokud se chystáte do Londýna poprvé (či podruhé), bude to článek pro Vás.

Brzy vás také pošleme do Edinburghu, s nímž jsme se pro vás seznamovali během loňského roku. I zde vzniká dlouhý průvodce.

Nejnovější články

Tipy mezi prvními

Vybrané akce 2019

Frühlingsfest München
26.04.2019–12.05.2019
Minchov, Německo

Malá sestřička Octoberfestu, jarní pivní slavnosti v Mnichově s padesátiletou tradicí. Sto pouťových atrakcí, hudební ohňostroj, velké stany, hudba, bavorská tradice. Proč si neužít malý Octoberfest, když je na jaře teplo?

Kulturní festival a karneval v Berlíně
07.06.2019–10.06.2019
Berlín, Německo

Jeden z největších karnevalů s několikahodinovým průvodem je jen tři hodiny cesty od nás. Několik tisíc umělců různých kultur bude předvádět své umění v ulicích Berlína. 9.6.2019 projde městem velký barevný čtyřhodinový průvod plný zábavy, tance, hudby a kejklířství.

Tommorowland Belgium
19.07.2019–28.07.2019
Boom, Belgie

Neuvěřitelné dva víkendy s DJ's celého světa (19.-21. a 26.-28.7.). Nejlépe placení DJs celého světa se sejdou na spektakulárním festivalu v parku De Schorre v belgickém Boomu, tentokrát pod názvem "Kniha moudrosti, Návrat". Loni učinkovali např. Tiësto, David Guetta, Martin Garrix, Paul van Dyk, Alesso a další. Lístky budou od února a jsou vždycky navzdory ceně hodně rychle pryč.

Doporučte nám další.

Ubytování

Booking.com

Parkování na letišti

Odkazy na parkování na dalších letištích jsou v článku Jak parkujeme (nejen) v Praze na letišti

Kompletní zájezdy

Nezobrazil se formulář?
Klikněte zde...

Letenky

Komplexní vyhledávač
Nízkonákladové společnosti
Luxus

Cestovní pojištění

50% SLEVA na cestovní pojištění od AXA

Sleva na cestovní pojištění od AXA Assistance
Nyní si můžete sjednat on-line cestovní pojištění od AXA Assistance se slevou 50%. Možná máte svou oblíbenou pojišťovnu (pokračujte s ní), možná máte pojištění k platební kartě (mrkněte se na pojistné podmínky) a pokud ne... pojištěni od AXA vypadá velmi slušně.
A tady ho najdete :-)

Ubytování v nejčastějších destinacích
Chorvatsko  Černá Hora  Slovinsko
Francie  Itálie  Španělsko
Portugalsko  Bulharsko  Řecko
Velká Británie  Irsko  Německo