Spojené království Velké Británie a Severního Irska

Spojené království

Pruhovaný dům (Kensington)

Naše tipy na ubytování v Londýně

Londýn je městem mnoha možností a můžete tu strávit celý život, aniž byste jej zcela poznali. Zavítali jsme sem opakovaně a při té příležitosti vyzkoušeli mnohá ubytování. A protože ubytování v Londýně se výrazně liší od strašných přes hrozné, dobré až po vynikající, možná vám hledání ušetří naše tipy na několik vyzkoušených, kam bychom se kdykoli rádi vrátili. Nečekejte hostely nebo lowcosty, i my ovšem hledíme na slušný standard za rozumné peníze.

Čti více ...

Doprava na letiště Stansted

Mezi letištěm Stansted a centrem Londýna se nejsnadněji dopravíte vlakem Stansted Express. Jezdí každých 15 minut, jízdenka se kupuje s přesností na den tam a 30 dnů zpět, takže dává velkou pružnost při změně plánů a v centru Londýna jste za 40 minut. Autobusy se obvykle bookují na konkrétní čas, jedou cca 2 hodiny a finanční úspora ve špičce je minimální. My rozhodně doporučujeme Stansted Express.

Kupujte jízdenku alespoň dva měsíce dopředu, je levnější. A tři měsíce dopředu je zpáteční za 14 liber. Kupujete-li na poslední chvíli a jedete ve dvou, hledejte Webduo Offer, která je výhodnější než jízdenka pro každého, ale musíte pak být celou cestu pohromadě.

Vlaková doprava po Anglii